Par mums

Pakalpojums

Mobiler.lv ir pakalpojums, kas paredzēts privātpersonām un uzņēmumiem, un, kas piedāvā iespēju visiem Latvijā dzīvojošajiem cilvēkiem ērti un ātri pārdot savus mobilos tālruņus. Pēc tam Mobiler šos tālruņus novirza uz atkārtotu izmantošanu vai pie partneriem uz pārstrādi.

Darbība

Mobiler.lv ir daļa no Igaunijas uzņēmuma Redeem Nordics, kas nodarbojas ar lietotu mobilo tālruņu uzkrāšanu un to videi draudzīgu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi. Papildus tam Igaunijas Vides pārvalde mums ir izsniegusi licenci par bīstamo atkritumu apriti, kas dod mums tiesības pieņemt lielos daudzumos mobilos tālruņus neatkarīgi no to stāvokļa.

Misija

Par savu misiju esam noteikuši arī patērētāju informēšanu, un aicinām cilvēkus uz videi draudzīgu patērēšanu. Turklāt veicam sadarbību ar dažādām organizācijām, lai celtu iedzīvotāju informētību par mobilo tālruņu atkārtotas izmantošanas nepieciešamību un lietderību. Mobiler stiprākā puse ir klientiem draudzīga attieksme, kā arī stabila un visiem atvērta pakalpojumu piedāvāšana.