BUJ

Nosūtīsim ar pasta starpniecību Tev bezmaksas mīksto aploksni uz Tavu pastkastīti, kuras adresi norādīsi pieteikuma formā. Ar aploksnes palīdzību mobilie tālruņi drošā veidā nonāks līdz mums. Vienā aploksnē var ietilpināt līdz 6 mobilos tālruņus. Sagatavotu aploksni ar aizpildītu Apgrozības līgumu un mobilajiem telefoniem ir jānogādā tuvākajā Omniva pakomātā.

Lai nosūtītu veiksmīgi aploksni mums no Latvijas, viss kas Tev ir jādara, ir jāseko 5 vienkāršiem soļiem:
1) Tu saņemsi SMS īsziņu ar unikālu Omniva kodu un instrukciju dienā, kad Mobiler sagatavos izsūtīšanai mīksto aploksni. Šo īsziņu ar Omniva kodu saglabā!
2) Kad esi saņēmis no mums savā pastkastē mīksto aploksni un to sagatavojis sūtīšanai, dodies ar sagatavoto sūtījumu uz tuvāko Omniva pakomātu un izmanto SMS īsziņā saņemto kodu, ievadot kodu Omniva pakomātā. Izvēlies sūtījuma veidu kā “Iepriekš sagatavotu sūtījumu nosūtīšana”, ievadi kodu un izvēlies pakas izmēru “S”.
3) Pakomāta terminālis Tev izdrukās speciālu Omniva uzlīmi ar svītru kodu
4) Uzlīmē šo uzlīmi uz aploksnes/sūtījuma tam paredzētajā vietā (uz aploksnes būs norādīts lauks, vai vienkārši pārlīmē to pāri savai adresei) un noskenē svītru kodu, kā to pieprasa terminālis.
5) Pēc tam, kad skapīša durvis ir atvērušās, ievieto tur savu aploksni, aizver durvis un apstiprini, ka sūtījums ir nodots.

NB! Ievērojiet, ka adresei, ko norādiet pieteikuma formā, jābūt korektai un ar iespēju saņemt aploksni no pasta.
NB2! Nesūtiet mums savas iekārtas, kamēr neesiet vēl saņēmuši aploksni ar Apgrozības līgumu no mums, jo iekārtas ir jāsūta tām paredzētā aploksnē. Jūs vispirms saņemsiet SMS ar Omnivas kodu, un tikai pēc tam tuvāko dienu laikā savā pastkastē aploksni ar Apgrozības līgumu, kas jānosūta mums atpakaļ.

Jā. Iepērkam arī salūzušus tālruņus, par kuriem maksāsim 65% (salūzis), 25% (saplīsis ekrāns) un 10% (tāds, kuru nevar ieslēgt) no mājaslapā atzīmētās strādājoša tālruņa cenas. Kā izņēmums ir mobilie tālruņi, kurus vairs nevar salabot. Tos pieņemsim un pārstrādāsim saskaņā ar nosacījumiem, tomēr finansiālu atlīdzību diemžēl piedāvāt nevaram.

Izraugies izvēlnē „Meklēt mobilo tālruni” mobilā tālruņa ražotāju un mēģini sameklēt tālruni pēc attēla un nosaukuma. Ja tomēr mūsu mājaslapā to neizdodas sameklēt, sazinies ar mūsu klientu apkalpotājiem un nosauc sava mobilā tālruņa marku, modeli un apraksti tā stāvokli. Mēs noteikti izteiksim savu piedāvājumu.

Pērkam un pieņemam visus mobilos tālruņus neatkarīgi no to vecuma un stāvokļa. Mūsu mājaslapā ir uzrādīti vairāk nekā 1800 dažādi modeļi. Ceram, ka starp tiem atradīsiet arī savējo.

Mums nosūtīto mobilo tālruņu atmiņa tiks dzēsta ar visiem tajā esošajiem datiem, līdz tie atkal tiks nodoti tālākā izmantošanā. Saglabā visu Tev svarīgo informāciju pirms tālruņa nosūtīšanas mums, jo pēc tam Tev nebūs vairs iespējams tālrunī esošos datus atgūt.

Tālrunis, kas darbojas, ir pilnībā vesels, bez fiziskiem bojājumiem un darba kārtībā komplektā ar akumulatoru. Salauztam tālrunim ir vērojamas dažādas vainas, piemēram, nav akumulatora, tomēr darbojas ar mūsu testa akumulatoru, fizisks bojājums, saplēsts displejs/ ekrāns, trūkstošas daļas, salauztas pogas vai slēdži, saplīsusi kamera, klaviatūra, skaļrunis, mikrofons, bojāts SIM-kartes lasītājs vai lādētāja ligzda. Telefons vairs nepakļaujas remontam, ja tam ir bojāta mātes plate (PCB), tas ir fiziski smagi bojāts (piemēram, pārlauzts) vai tas ir zagts (bloķēts IMEI kods).

Nosūtīsim maksājuma apstiprinājumu uz e-pastu, tiklīdz maksājums ir veikts. Tajā tiks norādītas atsūtīto tālruņu cenas un stāvokļi.

Pilnībā pietiek, ja nosūtīsi tikai tālruni kopā ar akumulatoru.

Veiksim apmaksu 48 stundu laikā pēc mūsu ekspertu novērtējuma. Parasti veicam maksājumu tajā pašā dienā. Izmantojam Swedbank pakalpojumus, tāpēc maksājums uz citām bankām var nonākt tikai nākamajā darbdienā.

Par Tavu sūtījumu pasta izdevumus sedzam no savas puses, proti, tālruņa nosūtīšana mūsu aploksnē Tev ir bez maksas.

Maksājam vienīgi par modeļiem, kas nākuši no oriģināliem ražotājiem. Visi mums atsūtītie viltotie mobilie tālruņi tiek iznīcināti un par tiem netiek maksāts. Populāri atdarinājumi ir, piemēram, Samsung Galaxy S3/S4/S5/S6/S7, HTC One sērija un Apple iPhone modeļi.

Jā. Saskaņā ar nosacījumiem nododam uz atkārotu izmantošanu arī citu papildu aprīkojumu, piemēram, austiņas, vadus utt. NB! Par tiem mēs neveicam apmaksu.

Mobilā tālruņa vērtība tiešā veidā ir atkarīga no tālruņa markas, modeļa un stāvokļa. Mūsu mājaslapā norādītās cenas tiešā veidā ir atkarīgas no konkrētā tālruņa pieprasījuma pasaulē.

Tālruņa marka bieži vien ir redzama tieši uz mobilā tālruņa korpusa, priekšējās vai aizmugurējās malas. Tālruņa modelis lielākoties redzams uz IMEI uzlīmes, kas atrodas zem akumulatora, vai no sistēmas.

Var gadīties, ka tālruni, kas ir labā darba kārtībā, piemēram, Nokia 6100, netiek maksāta atlīdzība. Tas galvenokārt ir tādēļ, ka šim tālrunim tālākās pārdošanas vērtība ir tik maza, ka tas nesedz izdevumus par tā tālāku apsaimniekošanu saskaņā ar nosacījumiem.

Jā. Pieņemam visus tālruņus. Ja tie ir nevērtīgi, tad saskaņā ar nosacījumiem novirzīsim to uz tālāku pārstrādi.

Vienā aploksnē vidēji var ievietot 6 mobilos tālruņus. Vienmēr var pasūtīt arī vairākas aploksnes. Ja Tev ir vairāk nekā 20 tālruņu, sazinies ar mūsu klientu apkalpotājiem, nosūtīsim Tev lielāku paku, kur ievietot tālruņus.

Jā. SIM/ PIN/ PUK atslēgas kodi neietekmē tālruņa vērtību.

Nē. Operatora bloķētie tālruņi neietekmē par tālruni izmaksājamo cenu.