Kā darbojas šis pakalpojums?

Zinām, ka dzīve dažkārt var sagādāt grūtības. Tādējādi sniedzam to labāko, lai mūsu pakalpojums būtu pēc iespējas vienkāršāks:

Pasūti mūsu mājaslapā bezmaksas aploksni un nosūti nevajadzīgo mobilo tālruni

Izmantojot sākumlapā esošo meklēšanas rīku, sameklē savu mobilo tālruni, lai redzētu, kāda ir tā vērtība. Pēc tam pasūti uz mājām aploksni un kopā ar to nosūti nevajadzīgo mobilo tālruni mums. Aploksne līdz adresātam nonāks 2 darba dienu laikā.

Nosūti mums savus tālruņus, izmantojot Omniva pakomātus

Nosūtīsim Tev bezmaksas mīksto aploksni uz Tavu pastkastīti, kuras adresi norādīsi pieteikuma formā. Ar aploksnes palīdzību mobilie tālruņi drošā veidā nonāks līdz mums. Mēs Tev arī nosūtīsim SMS ziņu ar Omniva kodu, kas būs jāizmanto Omniva pakomātā. Vienā aploksnē var ietilpināt līdz 6 mobilos tālruņus. Aploksni ar aizpildītu Apgrozības līgumu jānogādā tuvākajā Omniva pakomātā. Vairāk informācijas par iekārtu nosūtīšanu no Latvijas atradīsi pie BUJ.

Nauda tiks pārskaitīta tieši Tavā bankas kontā!

Par mobilajiem tālruņiem izmaksājamā summa tiks pārskaitīta tieši Tavā kontā 48 stundu laikā pēc mūsu ekspertu veiktās telefona novērtēšanas. Veicot maksājumu, nosūtīsim Tev uz e-pastu maksājuma apstiprinājumu.