Kāpēc izmantot mūsu pakalpojumu?

100% apmierinātība

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai klienti sasniegtu 100% apmierinātību. Tādēļ visiem piedāvājam vienkāršu un ērtu iespēju pārdot savus mobilos tālruņus par labu cenu!

Ātra apmaksa

Mēs veiksim maksājumu 48 stundu laikā pēc mūsu ekspertu vērtējuma noteikšanas, taču parasti apmaksu veicam tajā pašā dienā, kad tālruņi ir novērtēti un ne vēlāk kā pēc 48 stundām. Maksājumus veicam darbdienās.

Tīrāka daba

Mobilie tālruņi pasaulē tiek izmantoti un pārdoti arvien vairāk, un vienlaikus pieaug arī pieprasījums pēc lietotiem mobilajiem tālruņiem. Mūsuprāt, atkārtota izmantošana ir labāks variants, un tādēļ cenšamies pieņemt maksimāli daudz tālruņu, lai tos varētu izmantot no jauna. Gadījumā, ja mobilo tālruni nevar izmantot atkārtoti, novirzām tos uz pārstrādi. Tāpēc mēs gribam iedrošināt ikvienu izturēties atbildīgi, kad vēlaties atbrīvoties no vecās telefona.

Datu drošība

Zinām, ka datu drošība mūsu klientiem ir ļoti būtiska. Tādējādi no visiem viedtālruņiem un ierīcēm dati tiek pilnībā dzēsti. Esam pārliecināti, ka tiek likvidēts jebkāds datu noplūdes risks, un tādēļ arī varam garantēt viedtālruņu drošu atkārtotu izmantošanu.

Vienkāršums un praktiskums

Saprotam, ka Tavs tālrunis vairs nav jauns, bet ir izmantots, tādēļ to novērtēšanas nolūkiem esam izveidojuši 5 vienkārši saprotamas kategorijas, Telefons, kas ir darba kārtībā; tāds, kas ir salūzis; tāds, kam ir saplīsis ekrāns; tāds, kurš ir nestrādājošs; tāds, kuru vairs nevar salabot. Turklāt, ja ir vēlme, vari paturēt sava mobilā tālruņa lādētāju un atmiņu karti, jo tie neietekmē izmaksājamo cenu. Ja tālrunis ir piesaistīts kādam no mobilo sakaru operatoriem, tas neietekmē no mūsu puses izmaksājamo cenu.